تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
0

ماجرای سگ بازیگوش و دندان مصنوعی انسان در دهانش! + عکس

ماجرای سگ بازیگوش و دندان مصنوعی انسان در دهانش! + عکس

سگ بازیگوشی دست به اقدامی عجیب زد و دندان های مصنوعی انسان را برداشت و در دهان خود گذاشت.

ماجرای سگ بازیگوش و دندان مصنوعی انسان در دهانش! + عکس

تصاویر جالب سگ بازیگوش با دندان های مصنوعی

سگ ها از جمله حیوانات بازیگوش و پر فعالیتی هستند که نگهداری یکی از آنها حتی می تواند به میزان بسیار زیادی در روحیه جوی خود و خانواده موثر باشد. با این وجود می توان با حیوانات خانگی اعم از سگ ها و گربه لحظات مفرح و سرگرم کننده ای برای خود ایجاد کنیم.یکی از خصوصیات حیواناتی مانند سگ ها،این است که همیشه به صاحبین خود وفادار هستند و برای نجاتدادن جان آنها نهایت سعی و تلاش خود را به کار می گیرند.
با این وجود روز گذشته تصاویر بسیار جالب و دیدنی از یک سگ بازیگوش در صفحات مجازی منتشر شد که در طی چند ساعت اولیه با هزاران بازدید و بازنشرهای متعدد روبرو شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
دندان سگ

سگی که دندان مصنوعی در دهانش گذاشته است

دندان های مصنوعی سگ بازیگوش 

روز گذشته تصاویر جالب ودیدنی از یک سگ بازیگوش با دندان های انسان در صفحات مجازی منتشر شد که در تصاویر ذیل می تواند چهره خنده دار آن را مشاهده نمایید.
این تصاویر توسط صاحب آن به نام “مگی” در صفحه مجازی اش منتشر شده است و در توصیف این دندان های مصنوعی این گونه گفت:”پدر من بعد از خوابیدن،دندان های مصنوعی اش را بر بالای سرش قرار داده بود که سگ بازیگوش من آنها را دزدید و داخل دهانش گذاشت و فورا به سمت من آمد و من نیز فورا از او عکس انداختم”.
دندان سگ بازیگوش

دندان های مصنوعی در دهان سگ بازیگوش 

همان گونه که گفته شد،رسانه های مجازی با انتشار این تصاویر توسط مگی ، آنها نیز این تصاویر را باز نشر نمودند که تبدیل به یک ویروس مجازی شده است.
با نگاه اول به تصاویر این سگ بازیگوش،شاید احساس کنید که دندان های مصنوعی متعلق به خودش است ولی بطور باهوشانه آنها را از پدر صاحبش به سرقت برده است و این تصاویر دلیلی برای محبوبیتش در صفحات مجازی شد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51448

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0