تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

جنجال سر بریده ترامپ دست مجری زن + عکس

جنجال سر بریده ترامپ دست مجری زن + عکس

مجری ، کمدین و تهیه کننده مشهور آمریکایی با گرفتن ماکتی خونین از سر بریده ترامپ در دستش در طول چند روز تمام زندگی کاری اش را نابود کرد، عذرخواهی های او از ترامپ هیچ نتیجه ای نداشت.

جنجال سر بریده ترامپ دست مجری زن + عکس

عکس سر بریده ترامپ مجری را به دردسر انداخت

چند روز پیش عکاسی که در انتشار تصاویر غافلگیرکننده و البته گاهی تلخ شهرت دارد عکسی از “کتی گریفین” کمدین و مجری مشهور آمریکایی در حالیکه ماکت سربریده “دونالد ترامپ” رئیس جمهور امریکا را در دست داشت منتشر کرد تا موجی از تحلیل ها و انتقادات به راه افتد.

بعد از روانه شدن سیل واکنش ها به سمت کمدین ۵۶ ساله او از عکاس و منتشر کننده این عکس درخواست کرد تا تصویر را از فضای مجازی حذف کند اما “شیلدز” عکاس اهمیتی به این خواسته نداد و در پاسخ گفت :”نمی توانم خودم را سانسور کنم”

سر بریده ترامپ

چنین پاسخی از سوی شیلدز در تضاد کامل با پاسخی بود که گریفین داد. مجری و کمدین آمریکایی چند ساعت بعد از انتشار این عکس در وب سایت ” TMZ” و در میان موجی از خشم از سوی افرادی مانند “چلسی کلینتون” و “میت رامنی” جمهوریخواه آمریکایی، پیامی برای عذرخواهی بابت این عکس منتشر کرد و نوشت:التماس می کنم مرا ببخشید.

عذر خواهی های “کتی گرفین” به اینجا ختم نشد و او این بار تصمیم گرفت تا با انتشار ویدئویی، برای انتشار عکسی جنجالی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، در توییترعذرخواهی کند. این کمدین آمریکایی در این ویدئو از مخاطبان خود “خواهش کرده” که او را ببخشند، او گفته این حرکت او عبور از خطوط قرمز بوده است.

کتی گریفین

کتی گریفین

گریه کتی گریفین مقابل دوربین برای عذرخواهی از دونالد ترامپ

خانم گرفین با اشاره به تاثیری که این عکس روی مخاطبان گذاشته گفته است:”این تصویر بیش از اندازه ناراحت کننده بود. من می دانم چه تاثیری روی مردم گذاشته است. می دانم که اصلا بامزه نبود و از شما خواهش می کنم که من را ببخشید.” 

واکنش ترامپ به عذرخواهی “کتی گرفین” چه بود؟ 

ترامپ عذرخواهی متقاعدش نکرد و با انتشار پیامی در توئیتر نوشت که پسر ۱۱ ساله اش بارون با تماشای این تصاویر وحشت زده شده است. ترامپ گفت :او گریفین یک بیمار است و باید برای انجام چنین کاری احساس شرمندگی کند.

ملانیا ترامپ در واکنش به انتشار تصویر سر بریده ترامپ در دستان کتی گفت بعنوان یک همسر، مادر و یک انسان از مشاهده این عکس مـتأثر شدم ، این عکس بسیار متاثر کننده بود.

کتی گریفین

حضور “کتی گرفین” مقابل دوربین ها برای عذرخواهی از ترامپ 

“کتی گریفین” در حال گریه در جمعی از خبرنگاران گفت:ترامپ و خانواده او در حال نابود کردن زندگی من هستند. در طول این چند روز بارها و بارها مورد حملات مداوم از طرف هواداران اقای رئیس جمهور قرار گرفته ام و این حملات تا مرز تهدید به مرگ هم پیش رفته است.

گریفین در میان صحبت هایش عنوان کرد که ترامپ قصد دارد زندگی حرفه ای او را تخریب کند اما “کتی” عقب نشینی نمی کند. او گفته است:«من از ترامپ نمی ترسم. او یک پسربچه قلدر است».

کتی گریفین

عکس قدیمی کتی گریفین و دونالد ترامپ در یک سریال

کتی گرفین ۵۶ ساله بازیگر و کمدین و دارنده جوایز متعدد یکی از منتقدان پر و پاقرص دونالد ترامپ بوده است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48553

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0