تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
0

گردوهای پر از سنگ جنس جدید چینی ها! + عکس

گردوهای پر از سنگ جنس جدید چینی ها! + عکس

چندی پیش تصاویر بسیار جالبی از گردوهایی وارد فضای اینترنت شد که نشان می داد در چین برخی از فروشنده ها گردوها را نیز جعل کرده و آن ها را با استفاده از سنگ پر کرده اند.

گردوهای پر از سنگ جنس جدید چینی ها! + عکس

گردوی سنگی شگرد جدید چینی ها

چینی ها همیشه در همه اقدامات خود بی نظیر و مقدم تر از دیگر کشورها می باشند تا جاییکه حتی یک سابقه بسیار خراب نیز در جعل وسایل و اشیا دارد و البته آخرین دستاورد آن ها بسیار جالب و البته شگفت انگیز است آنها گردو را هم جعل می کنند. چندی پیش تصاویر بسیار جالبی از گردوهایی وارد فضای اینترنت شد که نشان می داد در چین برخی از فروشنده ها گردوها را نیز جعل کرده و آن ها را با استفاده از سنگ پر کرده اند.

 

گردو

 

این گردوها بسیار زیبا و تازه به نظر می رسند و در نگاه اول شاید به هیچ عنوا شما را به شک نیندازند که ممکن است داخل آن ها پوچ باشد اما این واقعیت وجود دارد که شما در اصل یک تکه سنگ و کلوخ با پوشش گردویی خریده اید. بر اساس گزارش های بدست آمده مشخص شده است که فروشنده های چینی به این سبک هم وزن گردو را افزایش میدهند و هم می توانند پوست گردو و مغز آن را جداگانه به فروش برسانند.

 

گردو

 

با اینکار چینی ها ثابت کرده اند که دیگر تنها فقط وسایل الکتریکی را جعل نمی کنند و بلکه می توانند حتی میوه ها را نیز به گونه ای جعل کنند.

گردو

گردو

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48031

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0