تاریخ : جمعه, ۲۵ خرداد , ۱۴۰۳ Friday, 14 June , 2024
2

تکنیک بستر سازی مو قبل از کراتین چگونه است ؟

تکنیک بستر سازی مو قبل از کراتین چگونه است ؟

بسترسازی مو قبل از کراتین به معنای احیا کردن مو با پروتئین یا بوتاکس مو است. این فرایند برای موهایی که بسیار آسیب‌ دیده هستند، کاربرد دارد. به‌ طور کلی قبل از کراتینه کردن مو باید موهای آسیب‌دیده و شکننده را بسترسازی کرد.

تکنیک بستر سازی مو قبل از کراتین چگونه است ؟

بسترسازی مو قبل از کراتین

اگر تصمیم دارید موهای خود را کراتینه کنید، یکی از اقدامات مهم قبل از انجام این کار، آماده کردن مو برای آن است. به طور کلی به دو دلیل عمده بستر سازی مو قبل از کراتین انجام می‌شود. دلیل اول این است که موهای شما آماده‌ی کراتینه شدن باشند و از آسیب پذیری آنها جلوگیری شود و دلیل دوم این است که ماندگاری کراتین بر روی موی شما بالاتر رفته و تا مدت زمان طولانی تری اثر آن باقی بماند.

بستر سازی مو چیست ؟

همان طور که بالاتر گفتیم بستر سازی مو که به منظور جلوگیری از آسیب پذیری و بالا رفتن ماندگاری کراتین انجام می‌شود، در واقع بوسیله ی پروتئین تراپی ، بوتاکس مو و یا پلکس درمانی انجام می‌شود. به بیان دیگر بستر سازی مو همان فرآیند احیای مو است و با انجام آن موهای شما آماده کراتینه شدن با شرایط مطلوب خواهند شد.

انتخاب روند بهینه بستر سازی مو برای شما، بر اساس مدل مو، شرایط فردی و تشخیص متخصص صورت می‌گیرد. متخصص با توجه با پارامتر های مهم در این موضوع مشخص می‌کند که دقیقا از چه روشی و با چه منابعی این کار انجام شود.

بسترسازی مو قبل از کراتین

توجه داشته باشید که میزان تاثیر گذاری بستر سازی مو در ماندگاری کراتین مو، بسته به نحوه انجام آن و کیفیت کار متخصص دارد و هر چه این کار به شکل بهتر و درست تری انجام شود، تاثیر آن برا ماندگاری کراتین بیشتر خواهد بود. بررسی های صورت گرفته نشان می‌دهند این تاثیر میتواند تا بیش از ۸ ماه ماندگاری بیشتر ایجاد کند.

بتوصیه های بستر سازی مو قبل از کراتینه کردن

اگر موهای شما آسیب پذیری بالایی دارند، حتما توصیه می‌شود ابتدا این فرآیند را انجام دهید و بعد از یک ماه تا شش هفته برای کراتینه مو اقدام کنید. هر چند این امر برای کلیه افراد انتخاب مناسبی است و صرفا شامل افرادی که موهای آسیب پذیری دارند، نمیشود. اما میزان تاکید برای این افراد بسیار بیشتر است.
برای انجام فرآیند بستر سازی مو حتما از یک متخصص کمک بگیرید.

بستر ساز ها در کراتین

با توجه به اینکه نحوه انجام این کار بسیار وابسته به شرایط فردی شما و جنس و وضعیت موی شماست، تشخیص متخصص برای انجام این کار بسیار بسیار موثر است. متاسفانه در حال حاضر افراد خیلی زیادی بدون داشتن تخصص کافی اقدام به چنین اموری در مراکز آرایشی میکنند که عواقب و نتایج نامطلوبی را به همراه خواهد داشت.
از مواد با کیفیت برای فرآیند های بوتاکس مو، پروتئین تراپی و پلکس استفاده کنید. یکی از تاثیر گذار ترین عوامل در کسب نتیجه بهینه، استفاده از مواد با کیفیت است.

کراتین مو چیست ؟ معرفی باید و نبایدهای بعد از کراتینه مو

کراتین مو چیست ؟ معرفی باید و نبایدهای بعد از کراتینه مو

احتمالا تا به حال توصیه ها و نکات زیادی درباره کراتین مو و مراقبت های بعد از آن خوانده و شنیده اید. ما در این مطلب این توصیه ها و نکات را بررسی کرده…

امروزه بسیاری از افراد برای انجام کارهای خود با انتخاب یکی از دو روش زیر نسبت به کیفیت مواد مصرفی اطمینان حاصل میکنند. روش اول انتخاب یک کلینیک زیبایی مطمئن و معتبر است. با این کار شما نسبت به کیفیت مواد مصرفی انتخاب شده در این مراکز اطمینان کافی را خواهید داشت. و روش دوم تهیه مواد مصرفی مطمئن و اصل و سپردن آنها به دست متخصصی است که میخواهید کار بستر سازی موی خود را به آن بسپارید.

تشخیص آسیب مو و تصمیم مناسب برای آن

برعکس تصور عموم مردم، تشخیص دقیق آسیب مو کار ساده ای نیست. شاید دلیل اصلی که برای پافشاری مراجعه به متخصص وجود دارد همین تشخیص درست آسیب موی شما باشد. همانطور که بالاتر اشاره کردیم، برای اینکه فرآیند مناسب بستر سازی مو برای شما انتخاب شود، باید شرایط فردی شما بررسی شود. بنابراین با توجه به این نکته بیش از پیش اهمیت مراجعه به متخصص به چشم خواهد آمد.

تشخیص آسیب مو

در پایان به یک نکته مهم اشاره می‌کنیم. بسیاری از افراد هزینه بستر سازی مو قبل از فرآیند کراتینه کردن مو را یک هزینه اضافی می‌دانند و در برابر آن مقاومت می‌کنند.
توجه داشته باشید که ممکن است این فرآیند کمی هزینه بر باشد اما بر اساس آنچه بالاتر گفته شد، اولا به واسطه افزایش ماندگاری کراتین، هزینه تمدید آن را کاهش می‌دهد و علاوه بر آن صرفا نباید بر اساس هزینه تصمیم گرفت و باید نسبت به سلامت موهای خود و کیفیت کار نیز توجه داشته باشید.

منبع : وبلاگ زیبایی بیوتی

منبع : www.delgarm.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=121050

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0