تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

چگونه با سهام عدالت، وام ۷ میلیونی بگیریم؟

چگونه با سهام عدالت، وام ۷ میلیونی بگیریم؟

یارانه بگیران معیشتی و عادی یا دارندگان «سهام عدالت» که تاکنون سهام خود را نفروخته باشند می توانند هفت میلیون تومان با بازپرداخت دوره ۱۸ ماهه وام بگیرند.

چگونه با سهام عدالت، وام ۷ میلیونی بگیریم؟

تجارت نیوز: کارت رفاهی طرحی است که دولت از طریق پنج بانک عامل قرار است از مردم حمایت کند. اما نکته قابل تامل آن است که در این طرح نیز مثل دیگر وام های بانکی قرار است سود تسهیلات ۱۸ درصد باشد.

بانک مرکزی اعلام کرده است:یارانه بگیران معیشتی و عادی یا دارندگان «سهام عدالت» که تاکنون سهام خود را نفروخته باشند می توانند هفت میلیون تومان با بازپرداخت دوره ۱۸ ماهه وام بگیرند. برای این کار باید با مراجعه به بانک، برای دریافت کارت رفاهی اقدام کنند.

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی در خصوص سقف اعتباری و شرایط بازپرداخت این کارت های اعتباری اظهار کرده است:این کارت رفاهی با سقف حداکثر هفت میلیون تومان و با بازپرداخت حداکثر ۱۸ ماهه در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و متقاضیان می توانند از طریق پایانه های فروشی که بانک های عامل آنها را تعیین می کنند، نسبت به خرید کالا و خدمات مورد نیاز خود مبادرت کنند.

وی درباره بانک های عامل این طرح عنوان کرده است:در حال حاضر پنج بانک «ملی ایران»، «ملت»، «صادرات ایران»، «تجارت» و «رفاه کارگران» بانک های عامل این طرح محسوب می شوند. و هم اکنون بانک ملی به طور مقدماتی طرح یاد شده را آغاز کرده است. البته حداکثر تا دو هفته آینده سایر بانک های عامل نیز این امکان را خواهند داشت که کارت های رفاهی را در اختیار متقاضیان قرار دهند و امید است در آینده نزدیک دیگر بانک ها نیز برای این طرح معرفی شوند.

به گفته مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی، این بانک در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و همچنین بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، نسبت به ابلاغ شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی زنجیره تولید به پنج بانک «ملی ایران»، «ملت»، «صادرات ایران»، «تجارت» و «رفاه کارگران» با سهمیه هر بانک حداقل دویست هزار فقره کارت و سقف فردی هر متقاضی هفتاد میلیون ریال اقدام کرده است.

انتهای پیام/م

 

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27888

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0