تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی برگزار می شود

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی برگزار می شود

آزمون استخدامی آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش دهندگان مستمر نهضت سواد آموزی فردا جمعه، بیستم تیرماه، ساعت ۹ صبح و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی برگزار می شود

ایسنا:طبق اعلام رئیس سازمان نهضت سواد آموزی، این آزمون براساس تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش با جهاد دانشگاهی و برابر مجوز صادره از سوی ستاد کرونا راس ساعت ۹ صبح جمعه بیستم تیر ماه سال جاری در حوزه های امتحانی تعیین شده در مراکز استانها و تعدادی از شهرستانها بارعایت کلیه دستورالعملهای ابلاغی از سوی ستاد کرونا برگزار می شود.

قرار است مشمولان این آزمون پس از شرکت و قبولی در آزمون داخلی که توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود و با توجه به نیاز آموزش و پرورش، رشته تحصیلی، جنسیت و سنوات خدمت و ظرفیت استخدام اعلامی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور حداقل دوره یک ساله آموزشی را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند.

پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون پایان دوره تا پایان برنامه ششم توسعه به استخدام در می آیند. ۲۴۲۰۰ نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند که در صورت کسب نمره حدنصاب ۵۰ درصد جهت شرکت در دوره یک ساله به دانشگاه فرهنگیان معرفی می شوند و آموزش های مهارتی را می گذرانند و سپس جذب آموزش و پرورش می شوند.

انتهای پیام/م

 

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27882

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0