تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی تامین اجتماعی اعلام شد

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی تامین اجتماعی اعلام شد

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی تامین اجتماعی از روز سه شنبه ۱۸ شهریور بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

زمان توزیع کارت آزمون استخدامی تامین اجتماعی اعلام شد

ایسنا: سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۳۹۹ صبح روز جمعه ۲۱ شهریور ماه سال جاری در ۳۸ شهرستان کشور برگزار می شود.

فرآیند برگزاری آزمون صبح از ساعت ۸:۳۰ آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا همه متقاضیان باید قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه شنبه ۱۸ شهریور ماه سال جاری بر روی درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد و متقاضیان میتوانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

همچنین یا توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده شد لازم است برای اصلاح به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص مراجعه شود.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت نامی متقاضیان می توانند از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ تا ۱۸:۰۰ بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ ۲۰ شهریور به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام کنند.

آزمون همه متقاضیان فوق صبح روز جمعه مورخ ۲۱ شهریور برگزار می شود و فرآیند برگزاری آزمون نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ همان روز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون متقاضیان درج شده است.

انتهای پیام/م

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27879

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0